O firmie

SMC Rekrutacje to firma która powstała z pasji do branży HR oraz z chęci wprowadzenia na rynek rekrutacyjny nowych wartości i innowacji. Skutecznie dbamy o potrzeby naszych Kandydatów i Klientów kreując nowoczesne rozwiązania w obszarze HR oraz podnosząc efektywność prowadzonych przez nas projektów rekrutacyjnych. Z powodzeniem realizujemy ogólnopolskie jak i międzynarodowe projekty rekrutacyjne.

Nasze usługi są kierowane nie tylko do małych i średnich przedsiębiorstw z każdej branży ale także do dużych, międzynarodowych koncernów. Posiadamy doświadczenie w rekrutacji kadry managerskiej oraz specjalistów różnych branż m.in. księgowość, marketing, informatycy, lekarze i pielęgniarki. 

Wraz z rozwojem rynku pracy rozwinęły się też metody poszukiwań dobrych pracowników. SMC Rekrutacje wykorzystując najlepsze dostępne narzędzia rekrutacyjne, ma znacznie lepszą skuteczność, niż firmy poszukujące pracownika samodzielnie. W swoim zawodzie kierujemy się zasadą iż dobry pracownik to przyszłość każdej firmy. Specjalizujemy się w wyszukiwaniu i sprawdzaniu kandydatów do pracy na określonych stanowiskach. Zajmujemy się tylko tym i w tym się doskonalimy. Na uwagę zasługuje przede wszystkim możliwość skorzystania z wiedzy i i wieloletniego doświadczenia konsultantów SMC Rekrutacje.